Airbrush

Airbrush design na www.mkairbrush.com
 

popis fotografie

Airbrush - O nás


Airbrush je technika malby , která využívá, pro přenos barvy na objekt, stlačeného vzduchu. Díky tomu je možné s barvami doslova kouzlit. Tato technika mě oslovila na tolik že jsem v roce 1992 zakoupil v Německu svou první stříkací pistoli Badger 150 a začal malovat airbrush na vše co jsem měl po ruce. Bohužel v tom roce u nás nebyli ještě běžně dostupné informace o této technice, takže jsem se učil formou pokus omyl. Po zhruba dvou letech jsem se dopracoval k první zakázce. Od té doby už uplynulo hodně vody a pod mou rukou prošlo nespočet motocyklů, helem , kol, automobilů a dalších předmětů, které jsem se snažil pomocí airbrushe vylepšit tak , aby dělali majiteli jen radost. Pracoval jsem pro zákazníky z Čech, ale i pro klienty z Německa a Rakouska. Mezi mé zákazníky patří např. Houpadla cz, Photo-Me čr, Motorbike´s Carnage, Liane, Hello.

Dnes po zhruba 14 letech zkušeností s airbrushem, využívám pro práci jen profesionální airbrushové vybavení a kvalitní barvy a pomocné produkty . Jako jsou např: Iwata, Evolution, Nexa autocolor, Createx, PPG, 3M, Farecla a podob.Nabízím


Kvalitní airbrush od obrazů přes helmy, motocykly, až třeba po letadla. Dále provádím lakování motocyklů do originálního stavu včetně samolepek, designové lakování, tvorba originálních logotypů, opravy laků a návrhy designů . Jsem schopen zajistit dopravu od zákazníka a zpět po celé ČR, ale i do zahraničí.

copyright 2006 all rights reserved    creted by ADAMWEB.CZ
00000000